FORGOT YOUR DETAILS?

Hakkımızda

Birinci sınıf kaliteyle sizlere hizmet vermekte olan VVR Hotel, 20 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Tecrübesine güvenerek 20 yıl önce başladığı bu yolculuğa uzun yıllar boyunca devam etmeyi planlayan VVR Butik Otel, her şeyden önce sizlerin memnuniyetini hedeflemektedir. Bu noktada tüm hizmet planlamaları, siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti ve ihtiyaçları doğrultusunda yapılmaktadır.

Gecelik konaklama ihtiyacınızı karşılamayı hedefleyen işletmemiz, İstanbul’un farklı bölgelerinde sizlere hizmet vermektedir. Şişli Harbiye hotel ve Beyoğlu ilçelerinde iki adet şubeye sahip olan VVR otel, iki şubesinde de konforu ve kaliteyi ön plana almaktadır. Sizlerin daha kaliteli konaklama hizmeti almanız adına yöneticimizden personel kadromuza kadar sürekli olarak kendimizi geliştirmekte, yenilemekte ve sizlere bu şekilde hizmet vermekteyiz.

 

Misyon ve Vizyon Değerlerimiz

VVR hotel adıyla çıktığımız bu yolda birçok misyon ve vizyon değerlerini benimsedik ve bu değerlerden ayrılmadan sizlere kaliteli hizmetler verdik. Yaş fark etmeksizin her misafirimize aynı kalitede hizmet sağlamak ve tüm misafirlerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılamak misyonlarımız arasında yer almaktadır. Bu yola çıktığımız ve sizlere hizmet vermeye başladığımız ilk andan itibaren en büyük amacımız misafirlerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Bu sebeple tüm hizmetlerimiz sizlerin memnuniyeti doğrultusunda şekillenmektedir. Ayrıca verdiğimiz kaliteli hizmetlerin sürdürülebilirliğini sağlamak, konaklama hizmetlerinde yenilikçi ve öncü olmak misyonlarımız arasında yer almaktadır.

harbiye cafe şişli beyoğlu, taksim otel cafe

Öncelik olarak İstanbul’da başlayarak ardından ülkemizin her bölgesinde ve dünyada adımızı duyurmak ve konaklama sektöründe ülkemizin gururu olmak da vizyonlarımız arasındadır. 20 yıl önce çıktığımız bu yolda misyon ve vizyon değerlerimizden vazgeçmeden sizleri memnun etmeye devam etmek en büyük hedefimizdir.

Sağlık, Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Hizmetlerimizin kalitesi ve müşterilerimizin memnuniyeti VVR Hotel yönetici ve personel kadromuz için en büyük hedefler arasında yer almaktadır.

Konaklama günü, saati ve tutarı fark etmeksizin her türlü imkandan faydalanabilmenizi sağlamak personel kadromuzun görevleri arasındadır. İmkanlarımız ve hizmetlerimizin yanı sıra, konaklama esnasında sizlerin güvenliğini sağlamak da işletmemizin yegane amaçlarından biridir.

Müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği için her adım işletmemiz tarafından atılmaktadır. Gizlilik politikamız doğrultusunda müşterilerimizin bilgileri saklı tutulmaktadır. Sağlığınızı korumak amacıyla odalarımızın hepsi her gün temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Ayrıca otellerimizin giriş ve çıkışlarında tüm güvenlik önlemleri işletmemiz tarafından alınmaktadır.

Hizmetlerimiz

Misyon ve vizyon değerlerimiz doğrulusunda VVR Hotel olarak sizlere birçok hizmet imkanını da sunmaktayız. Bu noktada işletmemiz, konaklama tesisinde olması gereken her hizmetin ve her imkanın bünyemizde bulunmasına özen göstermektedir. Bunun yanı sıra ulaşım imkanlarınız da işletmemiz açısından büyük önem taşımaktadır.
Taksime yakın otel ve harbiye otel kategorisindeki olan işletmemiz, merkez noktalarına kısa süre içerisinde ulaşabilmenize imkan sağlamaktadır. Her yaştan, her ırktan ve her kesimden kabul ettiğimi misafirlerimizi birbirinden ayırmadan her hizmet imkanlarımızdan faydalanmalarını sağlamaktayız. Business etkinlikleri, aile tatilleri, iş toplantıları, eğlenceli aktiviteler ve tatil için konaklama imkanları VVR otel tarafından sizlere sunulmaktadır. Tüm hizmetlerimizden her yaştan misafirlerimiz faydalanabilmekte, bu aşamada hiçbir sınırımız bulunmamaktadır. Üst düzey konfor imkanlarını sizlere sunmakta olan işletmemiz, her yıl çok sayıda turisti de farklı hizmetler doğrultusunda ağırlamaktadır.

Eğitimli ve Profesyonel Kadro

VVR Otel, birbirinden farklı şubelerde sizlere konaklama hizmeti sunmakta ve bu noktada farklı kadrolarla sizlere hizmet vermektedir. Her zaman istihdam yaratma çabası içerisinde bulunan işletmemiz, alanında tecrübeli ve eğitimli kadrolarla sizlere hizmet sunmaktadır.

7/24 faydalanabileceğiniz Beyoğlu ve Şişli konaklama hizmetlerimizde her ihtiyacınız bünyemizde çalışmakta olan personellerimiz tarafından giderilmektedir. Resepsiyon, mutfak, kat, oda ve farklı alanlarda sizlere hizmet sunan personellerimizin her birinin eğitimli olmasına özen gösteriyoruz. Ayrıca konaklama sırasında her türlü ihtiyaçlarınızın karşılanması adına yeterli kadroyu bünyemizde barındırıyoruz. Ayrıca personellerimizin farklı mesai saatleri doğrultusunda çalışmasına imkan tanıyarak sizlere daha güler yüzlü ve daha enerjik bir şekilde hizmet vermelerini sağlıyoruz. Bünyemizde bulunan tüm personeller yüksek maaş ve kaliteli çalışma standartlarından faydalanmaktadır. Misafirlerimiz kadar çalışanlarımız da bizler için değerlidir.

harbiye cafe şişli beyoğlu taksim

 

Kaliteli Tesis İmkanları

 

VVR Otel, farklı konaklama imkanları ve farklı seçenekler doğrulusunda sizlere hizmet vermektedir. Konaklama tesislerimizin ihtiyaçlarınıza yeterli olması da işletmemiz açısından önem taşımaktadır. Bu sebeple toplantı, etkinlik ve organizasyonlarda ihtiyaç duyacağınız her türlü ekipmanın kaliteli olması da VVR otel hedeflerinden biridir. Memnuniyetiniz doğrultusunda bütçenizi de düşünmekte olan işletmemiz, ucuz konaklama imkanını sizlere sunmaktadır. 

Otel bünyesinde bulunan ve organizasyonlarda kullanacağınız her türlü ekipman yüksek teknolojiyle donatılmıştır. Bu noktada toplantı odalarımızın yüksek kapasiteye sahip olması, geniş metre kareye sahip odalarımızın bulunması için adımlar atmaktayız. Tesis imkanlarımızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda yenilemekte ve her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Bu noktada kolay rezervasyon gibi seçenekler de sizlere sunulmaktadır. Online ödemelerde indirimler ve kampanyalardan faydalanarak kısa süre içerisinde dilediğiniz odayı tutabilirsiniz.

 

 

TOP